O mně

vizážistka makeupartist Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Hlučín, Havířov, Třinec

 

Jmenuji si Kristýna Dvořáčková a vizážistika mě lákala už v době základní školy a výběru střední školy. Jelikož v ČR není škola, která by se věnovala čistě tomuto oboru, nastoupila jsem na gymnázium a následně na Slezskou univerzitu, kde jsem vystudovala studijní obor Marketing a management. Po vystudování se mi opět otevřely dveře vrátit se zpět k tomu oboru a to především možností vydělat si prostředky pro absolvování kurzů.

 

Začala jsem hledat kurzy, několik jich absolvovala, ale především jsem začala zkoušet líčit mé kamarádky, abych si vše procvičila. Po nějaké době jsem si vyřídila živnostenské oprávnění a pustila se do praxe. Absolvovala jsem kurzy: Professional visage, Profesionální make-up, Líčení nevěsty, Barevná typologie. Společenské účesy a typologie účesů.

 

K líčení používám nejraději kosmetiku značky Inglot, M-A-C, Maqpro,a Stage Line. V mém makeupu bagu najdete i několik výrobků značek Bobbi Brown, YSL, Chanel, Guerlain, aj. ale používám raději výrobky kvalitní, které mají patřičné vlastnosti než jen “značku”. Ráda pracuji s kvalitními profesionálními štětci da Vinci, Inglot, Real Techniques či Zoeva.

 

značky kosmetiky používané profesionálními vizážisty